• KOMUNIKAT

STAROSTA ŁAŃCUCKI ZAWIADAMIA, ŻE 24 grudnia 2009 r. (czwartek) JEST DNIEM WOLNYM BEZ OBSŁUGI STRON W STAROSTWIE POWIATOWYM w ŁAŃCUCIE NA PODSTAWIE ZARZĄDZENIA STAROSTY ŁAŃCUCKIEGO nr 22/2009 z 22 lipca 2009 r.
    15-12-2009
  • Jak zwalczać grypę i zachorowania grypopodobne?

Pomagaliśmy Ukrainie, pomżmy isobie Ostatnie tygodnie upływały nam watmosferze zmasowanych doniesień medialnych na temat wzrostu zachorowań na grypę, zachorowań grypopodobnych oraz zagrożenia epidemiologicznego, ktre dotknęło sąsiadującą znami Ukrainę, apźniej rwnież inasz kraj. Nie jesteśmy bezradni. Każdy znas może podjąć stosunkowo proste działania wtrosce ozdrowie własne iswoich najbliższych.
    14-12-2009
  • Wydział Komunikacji czynny godzinę dłużej

Od początku grudnia br. klienci Wydziału Komunikacji wStarostwie Powiatowym wŁańcucie są obsługiwani wnowych pomieszczeniach zlokalizowanych na parterze budynku Aprzy ul. Mickiewicza 2, wejście od dziedzińca. Obecnie wodnowionych pomieszczeniach po byłym USC realizowane są zadania administracji powiatowej, należące do kompetencji Starosty. Coraz więcej mieszkańcw Powiatu Łańcuckiego przychodzi do Starostwa, by zarejestrować swj samochd, odebrać tablice rejest
    07-12-2009
  • Daj sobie szansę na życie bez HIV!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny wŁańcucie we wspłpracy ze Starostwem Powiatowym wŁańcucie zorganizował konkurs literacki na temat HIV/AIDS dla uczniw szkł ponadgimnazjalnych powiatu łańcuckiego, pt. Daj sobie szansę na życie bez HIV! Celem konkursu było: poszerzenie wiedzy nt. HIV/AIDS ipopularyzacja oglnopolskiej kampanii społecznej, pt. Wrć bez HIV, unikanie zachowań ryzykownych dla zdrowia, kształtowanie postawy odpowiedzialności za zdrowi
    07-12-2009
  • GRACJA na Mistrzostwach Świata Show Dance IDO w Riesie

W dniach 23-28.11.2009 w Niemieckiej Riesie odbyły się Mistrzostwa Świata iPuchar Świata Show Dance IDO. Ponad 2.500 tancerzy walczyło otytuł najlepszych na mistrzostwach. Polskę reprezentowało 300 tancerzy z7klubw tanecznych. Wśrd nich znalazła się nasza łańcucka GRACJA, ktra wywalczyła 8miejsce wPucharze Świata. Serdeczne gratulacje dla całego zespołu!!!
    01-12-2009