• „Dzień Przedsiębiorczości” w Starostwie Powiatowym

Dzień31 marca 2011 r. był Dniem Przedsiębiorczości. Inicjatorem tegoprzedsięwzięcia od kilku lat jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczościwspłpracująca zKancelarią Prezydenta RP. W projekcie tym wzięło udział m.in. Starostwo Powiatowe wŁańcucie, Powiatowe Centrum PomocyRodzinie i inne jednostki organizacyjne,ktre przyjęły na kilkugodzinne praktykipo kilka uczennic zZespołu Szkł nr 3 im. Mikołaja KopernikawŁańcucie.
    31-03-2011
  • UKS I LO Łańcut w półfinale MMP kadetek

Dobrze skończył się weekend dla kadetek zUKS ILO Łańcut. Wćwierćfinałowym turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kadetek rozgrywanym wdniach 25-27 marca 2011 wKluczborku dziewczyny zŁańcuta pokazały swoje umiejętności wygrywając wszystkie mecze izdobywając 1miejsce. Dzięki temu awansowały do płfinału.
    31-03-2011
  • KOMUNIKAT

W związku zplanowaną przebudową drg powiatowych-ulic na terenie miasta Łańcuta, tj.: ul. Piłsudskiego od skrzyżowania zul. Mickiewicza do skrzyżowania zdrogą krajową Nr 4, ul. Cetnarskiego od skrzyżowania zul. Słowackiego do skrzyżowania zul. Piłsudskiego, ul. 3-go Maja od skrzyżowania zul. Paderewskiego do skrzyżowania zdroga krajową Nr 4, oraz ul. Kościuszki od skrzyżowania zul. Sikorskiego do skrzyżowania zdrogą krajową Nr 4- zostanie wprowadzona cz
    30-03-2011
  • XII Miedzynarodowe Targi Agroturystyczne w Złotowie zapraszają.

Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Zarząd Powiatu Złotowskiego iStowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Płnocnej Wielkopolski Krajna serdecznie zapraszają na XII Międzynarodowe Targi Agroturystyczne iTurystyczne, ktre odbędą się wdniach 14-15 maja 2011 r. na obiektach MLKS Sparta wZłotowie, ul. Mickiewicza 18.
    30-03-2011
  • Czy będzie porozumienie?

Na 29 marca 2011 r. został wyznaczony termin podpisania porozumienia pomiędzy stroną samorządową afirmą Polimex - Mostostal S.A., ktra wraz zsłowacką firmą Doprastav a.s. Drieňov zBratysławy rozpoczęły na terenie powiatu łańcuckiego budowę odcinka autostrady A4Rzeszw Wschd - Jarosław (w. Wierzbna). Porozumienie, na ktre wubiegłym tygodniu zgodzili się przedstawiciele Polimexu - Mostostal Marcin Kołodziejczyk, Mariusz Grajewski iStefan Szombara mia
    29-03-2011