XII Miedzynarodowe Targi Agroturystyczne w Złotowie zapraszają.

30-03-2011

Starosta Złotowski – Ryszard Goławski, Zarząd Powiatu Złotowskiego i Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Północnej Wielkopolski „Krajna”
serdecznie zapraszają na XII Międzynarodowe Targi Agroturystyczne i Turystyczne,
które odbędą się w dniach 14-15 maja 2011 r. na obiektach MLKS „Sparta” w Złotowie, ul. Mickiewicza 18.

Doceniając atrakcyjność wypoczynku w naturalnym środowisku oraz znaczenie wymiany informacji o gospodarstwach agroturystycznych proponujemy Państwu wzorem lat ubiegłych udział   w XII edycji naszych Targów.
Organizator zapewnia:
- bezpłatną powierzchnię wystawową
- obsługę medialną krajową, regionalną i lokalną
Imprezy towarzyszące:
- X Przegląd Zespołów Folklorystycznych
- Festiwal Rękodzieła Ludowego
- Prezentacja maszyn i narzędzi ogrodniczych
- Kiermasz roślin  ozdobnych
- Pokaz koni dla agroturystów
- Konkurs kulinarny produktów regionalnych
Powyższa oferta skierowana jest do wystawców prowadzących gospodarstwa agroturystyczne, firm produkujących sprzęt i wyposażenie dla gospodarstw agroturystycznych. Mile widziane będą reprezentacje samorządów gmin lub powiatów oraz stowarzyszenia  zrzeszające agroturystów. W związku z Konkursem kulinarnym produktów regionalnych organizatorzy proszą  o zaprezentowanie wyrobów kulinarnych charakterystycznych dla naszego regionu.  Ponadto, zapraszają twórców ludowych i zespoły promujące folklor  regionu  (regulaminy Przeglądu, Festiwalu oraz Konkursu  i karty zgłoszeń w załączeniu).

Karty zgłoszeń proszę przesłać na adres:
Starostwo Powiatowe w Złotowie
Al. Piasta 32
77-400 Złotów

tel.  067 263-59-24  067 263-59-24
tel./fax  067 263 59 43  067 263 59 43

1. RegulaminKarta zgłoszenia  do XII Międzynarodowych  Targów Agroturystycznych  i Turystycznych
2. RegulaminKarta zgłoszenia do X Przeglądu Zespołów Folklorystycznych
3. RegulaminKarta zgłoszenia do Festiwalu Rękodzieła Ludowego