• Umowy na Ekopracownie podpisane

27 czerwca 2023 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim starosta łańcucki Adam Krzysztoń oraz wicestarosta łańcucki Barbara Pilawa-Kraus podpisali umowy dotacyjne z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, na realizację Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, w ramach którego powstaną Ekopracownie.
    29-06-2023
  • Podejmowanie pracy sezonowej

Co to jest praca sezonowa i jak wygląda status prawny osoby niepełnoletniej w przypadku podjęcia pracy sezonowej? Na te i inne pytania związane z tematem znajdziecie odpowiedź w kolejnym wydaniu e-gazetki przygotowanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda
    27-06-2023
  • Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Dziś nadszedł upragniony przez wszystkich uczniów dzień - zakończenie nauki w bieżącym roku szkolnym. Z tej okazji starosta łańcucki Adam Krzysztoń kieruje do Państwa list okolicznościowy z życzeniami udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.
    23-06-2023
  • Zmarł ks. kan. Stanisław Ruszała

Rodzinie Zmarłego i Parafianom z Markowej wyrazy współczucia po śmierci ks. kan. Stanisława Ruszały emerytowanego Proboszcza parafii pw. św. Doroty w Markowej, składają: Starosta wraz z Zarządem Powiatu, Przewodniczący Rady wraz z Radnymi oraz Pracownicy Starostwa Łańcuckiego
    22-06-2023
  • Powiat Łańcucki w radio Via

Po raz kolejny w paśmie Podkarpacie lokalnie zaprezentował się Powiat Łańcucki. W dzisiejszej audycji, przygotowanej przez redaktora Piotra Mazurkiewicza, zabierzemy słuchaczy na 41. Powiatowy Rajd Rowerowy w hołdzie żołnierzom konspiracji z Obwodu Łańcut Armii Krajowej, który został zorganizowany w 80. rocznicę śmierci por. Władysława Dudka ps. „ORDON” oraz na Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego "Bądźmy razem".
    21-06-2023