• Telefon bezpieczeństwa

Komenda Powiatowa Policji wŁańcucie informuje, że wzorem lat ubiegłych, wokresie od czerwca do 30 września br. będzie funkcjonował telefon bezpieczeństwa dla turystw zagranicznych. We wskazanym okresie czasu będą dostępne dwa numery telefonw: 0 800 200 300 dla sieci stacjonarnej; +48 608 599 999 dla sieci komrkowej. Pod ww. numerami telefonw będzie można wgodzinach 10.00 22.00 uzyskać informację wjęzykach: angielskim, niemieckim irosyjskim
    06-07-2011
  • Policjanci z Łańcuta na podium

Sporym sukcesem zakończył się udział łańcuckich policjantw wwojewdzkich eliminacjach Patrol Roku 2011. Sierżanci Waldemar Trojnar iGrzegorz Paluch zajęli III miejsce wwojewdztwie podkarpackim.
    06-07-2011
  • Sposób na Sukces

Pod takim hasłem Centrum Doradztwa Rolniczego wBrwinowie zorganizowało XI oglnopolski konkurs na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość inowe miejsca pracy na obszarach wiejskich. W gronie finalistw tegorocznej edycji znalazło się przedsięwzięciezterenu powiatu łańcuckiego zrealizowane przez Panią Annę Surmacz-Kałamarz właścicielkę Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego ANMAR wmiejscowości Rogżno.
    28-06-2011
  • Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

W maju 2006 r. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podjął uchwałę oustanowieniu 30 maja Dniem Rodzicielstwa Zastępczego wPolsce. Rodzicielstwo zastępcze jest jedną znajpiękniejszych misji jaką może podjąć każdy człowiek. Przyjąć do własnej rodziny dziecko, otoczyć go miłością itroską. To wielki dar jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi.
    22-06-2011
  • VII SESJA RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

24 czerwca 2011 r. (piątek) ogodz. 11.00 wsaliposiedzeń Starostwa Powiatowego wŁańcucie, przy ul. Mickiewicza 2(I piętro),odbędzie sięVIISesja Rady Powiatu Łańcuckiego. Porządek obrad wrozwinięciu wiadomości.
    20-06-2011