VII SESJA RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

20-06-2011

OBWIESZCZENIE

PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

z dnia 15 czerwca 2011 r.

w sprawie zwołania VII SESJI

RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Na pod. art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592. z późn. zm.),

zwołuję

VII SESJĘ RADY

POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

która odbędzie się 24 czerwca 2011 r. (piątek) o godz. 1100  w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).

Porządek obrad obejmuje:

1.      Otwarcie sesji.

2.      Ustalenie porządku obrad.

3.      Stan sanitarno – higieniczny Powiatu Łańcuckiego w roku 2010.

4.      Podjęcie uchwały w sprawie nadania imienia Technikum Nr 3, wchodzącego w skład Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie.

5.      Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr II/13/2010 z dnia 28 grudnia 2010 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych w roku 2011.

6.      Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Profilaktycznego na lata 2011 – 2014.

7.      Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, na które przeznacza się środki PFRON na rok 2011.

8.      Podjęcie uchwały w sprawie określenia warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia rodziców, opiekunów prawnych i kuratorów z opłat za pobyt dzieci w całodobowych placówkach opiekuńczo – wychowawczych oraz osób pełnoletnich za pobyt w całodobowych placówkach opiekuńczo – wychowawczych.

9.      Podjęcie uchwały w sprawie uznania rolnictwa za priorytet polskiej prezydencji w Unii Europejskiej i wyrównywania dopłat rolniczych dla Polski.

10. Prezentacja ucznia szczególnie uzdolnionego sportowo – Monika Sroczyk i jej instruktor Adam Bielecki.

11. Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.

12. Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.

13. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

14. Sprawy różne.

15. Zakończenie.