• Konkurs na Biznesplany.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Informatyki iZarządzania zsiedzibą wRzeszowie pragnie zaprosić wszystkich młodych ludzi do organizowanego Konkursu na Biznesplany . Inicjatywa ta skierowana jest do ludzi młodych, ktrzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Konkurs ma na celu umożliwienie młodym Polakom, autorom najlepszych pomysłw na biznes, założenia firmy wAkademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.
    06-12-2006
  • "Parkuj i Jedź" - nowa oferta PKP Przewozy Regionalne.

Podkarpacki Zakład Przewozw Regionalnych wRzeszowie wyszedł zofertą Parkuj iJedź, polegającą na zaoferowaniu mieszkańcom regionu korzystajacym zusług PKP Przewozy Regionalne, możliwości pozostawienia samochodw na parkingach lub placach postojowych przy stacjach kolejowych użytkowanych przez w/w spłkę. Pierwsze place, wtym wŁańcucie,mają zostać uruchomione już 1stycznia 2007 r.
    05-12-2006
  • Komunikat

Na pierwszej inauguracyjnej sesji wdniu 27 listopada 2006 r. Rada Powiatu Łańcuckiego wybrała na starostę łańcuckiego Adama Krzysztonia zKraczkowej, dotychczasowego starostę. Starosta Krzysztoń zaproponował na swego zastępcę dotychczasowego wicestarostę Jzefa Rzepkę oraz na trzech społecznych Członkw Zarządu Powiatu Łańcuckiego: Władysława Bolesławskiego, Adama Hadława iJana Kiliana . Przewodniczącym Rady Powiatu Łańcuckiego został wybrany Stanisław Panek , a
    27-11-2006
  • Informacja dla studentów.

W dniu 16 listopada 2006 r. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej przyznającej stypendia w ramach projektu: Wsparcie stypendialne studentw z terenu wojewdztwa podkarpackiego w roku akademickim 2006 - 2007. Komisja postepując zgodnie z regulaminem przyznawania i przekazywania stypendiw studentom przyznała stypendia dla 267 osb. Ze względu na brak środkw finansowych 8 osb o dochodzie powyżej 343,32 zł nie otrzymało stypend
    21-11-2006
  • Fundacja Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II

Fundacja im. Jana Pawła IIWzrastanie została finalistą konkursu Warto być ! Zwycięstwo zależy od poparcia jakim Państwoobdarzycie Fundację głosując na projekt Przygotowanie mieszkań chronionych dla usamodzielnionych podopiecznych domw dla dzieci . Zapraszamy do zapoznania się ze szczegłami.
    15-11-2006