• Szkoły ponadgimnzajalne w Powiecie Łańcuckim wobec rynku pracy

25 stycznia 2007 r. wBursie Szkolnej wŁańcucie odbyło się seminarium poświęcone zagadnieniom dostosowania szkolnictwa zawodowego wPowiecie Łańcuckim do potrzeb rynku pracy. Jest to problem znacznie szerszy, ktrego prawidłowe rozwiązanie wymaga nie jednorazowej decyzji ale szeregu działań urzędw samorządowych iadministracji rządowej, wspłdziałania zpracodawcami, stałej modernizacji bazy dydaktycznej, skoncentrowania wysiłkw wkierunku utworzenia silnego ośro
    26-01-2007
  • Nowy konkurs grantowy

Do 2marca 2007 Fundusz Lokalny przy Leżajskim Stowarzyszeniu Rozwoju przyjmuje wnioski odotacje wramach piątej edycji programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we wspłpracy zAkademią Rozwoju Filantropii wPolsce.
    26-01-2007
  • ZAPROSZENIE

Z inicjatywy Pana Mariusza Dulibana Radnego Powiatu Łańcuckiego w dniu 16 lutego 2007 roku, ogodz. 10.00, wŁańcucie, planowana jest konferencja nt. Fundusze Strukturalne wlatach 2007-2013 - Szansą rozwoju Osoby zainteresowane prosimy ozgłaszanie chęci udziału wkonferencji w terminie do 02.02.2007 pod numerem tel. 17 225 69 99 lub na adres e-mailowy: oswiata@powiat-lancut.com.pl
    25-01-2007
  • OGŁOSZENIE

Jest prowadzone postępowanie dot. wyboru podmiotw uprawnionych do usuwania pojazdw zdrogi oraz prowadzących parkingi strzeżone dla umieszczania pojazdw usuniętych zdrogi. Zapraszam do wzięcia udziału wpostępowaniu, mającym na celu wybr najkorzystniejszych ofert na ww. zadania.
    25-01-2007
  • Działaj lokalnie

Starostwo Powiatowe wŁańcucie wsplnie zLeżajskim Stowarzyszeniem Rozwoju zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone realizacji kolejnej edycji programu Działaj Lokalnie , ktre odbędzie się 2 lutego 2007 r. (piątek) ogodz. 13 00 wSali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego wŁańcucie przy ul. Mickiewicza 2(I piętro) .
    24-01-2007