• Pomagamy powodzianom z Ropczyc

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wŁańcucie wdniu 17 lipca 2009 r. zorganizowało pierwszy transport darw zpomocą materialną dla poszkodowanych powodzian zterenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Zbirka darw będzie trwać do 25 lipca br. Zgromadzone dotychczas wakcji przedmioty zostały dostarczone najbardziej poszkodowanym ipotrzebującym osobom. Okazało się, że ta forma pomocy jest bardzo oczekiwana ispołecznie potrzebna, dla ludzi, ktrzy przez powdź stra
    24-07-2009
  • Pielgrzym Pokoju w Łańcucie

Idzie piechotą ze swojego rodzinnego Poczdamu pod Berlinem do Jerozolimy. Wyruszył 30 maja 2009r. spod Kościoła Pokoju wPoczdamie. WPowiecie Łańcuckim gościł 20 i21 lipca 2009 r. - Sam wzrastałem wcieniu muru berlińskiego itowarzyszy mi przekonanie, że świat widział już wiele murw powiedział Thomas Joachim Uhlig. Pragnę ofiarować to pielgrzymowanie za pokj wZiemi Świętej iza życie wgodności.
    22-07-2009
  • X jubileuszowy Festiwal Kwiatów w Albigowej.

Powiatowa iGminna Rada Kł Gospodyń Wiejskich wŁańcucie, Centrum Kultury Gminy Łańcut - Ośrodek Kultury wAlbigowej, Stowarzyszenie Dla Albigowej, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna wAlbigowej serdecznie zapraszają na XJUBILEUSZOWY FESTIWAL KWIATW pod patronatem Wjta Gminy Łańcut, 19 lipca 2009 roku wAlbigowej.
    15-07-2009
  • SPOTKANIE

W dniu wczorajszym (07.07.2009), wsiedzibie Starostwa Powiatowego wŁańcucie, odbyło się spotkanie zprzedstawicielami rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Drg Krajowych iAutostrad, firmy projektującej przebieg autostrady A4 oraz władz samorządowych powiatu iGminy Białobrzegi.
    08-07-2009
  • Stypendium Rady Powiatu Łańcuckiego przyznane.

Lista stypendystw Powiatowego Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniw szkł ponadgimnazjalnych Powiatu Łańcuckiego Stypendium Rady Powiatu Łańcuckiego.
    07-07-2009