• X jubileuszowy Festiwal Kwiatów w Albigowej.

Powiatowa iGminna Rada Kł Gospodyń Wiejskich wŁańcucie, Centrum Kultury Gminy Łańcut - Ośrodek Kultury wAlbigowej, Stowarzyszenie Dla Albigowej, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna wAlbigowej serdecznie zapraszają na XJUBILEUSZOWY FESTIWAL KWIATW pod patronatem Wjta Gminy Łańcut, 19 lipca 2009 roku wAlbigowej.
    15-07-2009
  • SPOTKANIE

W dniu wczorajszym (07.07.2009), wsiedzibie Starostwa Powiatowego wŁańcucie, odbyło się spotkanie zprzedstawicielami rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Drg Krajowych iAutostrad, firmy projektującej przebieg autostrady A4 oraz władz samorządowych powiatu iGminy Białobrzegi.
    08-07-2009
  • Stypendium Rady Powiatu Łańcuckiego przyznane.

Lista stypendystw Powiatowego Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniw szkł ponadgimnazjalnych Powiatu Łańcuckiego Stypendium Rady Powiatu Łańcuckiego.
    07-07-2009
  • Pomóżmy powodzianom

Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wŁańcucie apelują opomoc dla poszkodowanych wpowodzi. Prosimy oprzekazywanie nowych lub używanych, ale wciąż wartościowych isprawnych rzeczy, ktre moga służyć rodzinom poszkodowanym podczas powodzi. Zbirka trwa do 25 lipca br wKomendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wŁańcucie, ul. Grunwaldzka 68. Wszelkich informacji udziela PCPR wŁańcucie, tel.017 225 69 69. SZCZEGŁY .
    06-07-2009
  • Podkarpacki Portal Pracy

Wdniu 24 czerwca 2009 r. wsiedzibie Starostwa Powiatowego wŁańcucie miały miejsce warsztaty zprzedstawicielami instytucji rynku pracy powiatu łańcuckiego, podczas ktrych uczestnikom spotkania zaprezentowano innowacyjne narzędzie regionalne, jakim jest Podkarpacki Portal Pracy.
    03-07-2009