• XXI Turniej Piłki Siatkowej o Memoriał im. Józefa Gondeli

Już po raz 21 whali sportowej Zespołu Szkł Tekstylno - Gospodarczych wRakszawie rozgrywany był tradycyjny Turniej Piłki Siatkowej oMemoriał im. Jzefa Gondeli. Najpierw, 10 stycznia br., reprezentacje dziewczyn ichłopcw zzaproszonych szkł podstawowych rozgrywały zacięte mecze wswojej kategorii. 11 stycznia br. do zaciętej walki ruszyły drużyny wkategorii szkł gimnazjalnych.
    17-01-2011
  • KOMUNIKAT

Powiatowy Lekarz Weterynarii wŁańcucie informuje, że wszystkie psy powyżej 3-go miesiąca życia podlegają obowiązkowemu szczepieniu przeciwko wściekliźnie. (kliknij treśc komunikatu)
    14-01-2011
  • Zagłosuj na POLONUSA 2010

Nasz rodak zŁańcuta Prof. dr hab. Marek Rudnicki ma duże szanse wygrać wkonkursie na POLONUSA 2010. Każdy głos się liczy! Liczy on też na głosy mieszkańcw powiatu łańcuckiego. Prosimy ogłosowanie na adres: http://www.wietrzneradio.com/polonus_2010.asp Profesor Rudnicki jest osobą bardzo zasłużoną iznaną wświecie. Więcej informacji wrozwinięciu.
    14-01-2011
  • Nauka to potęgi klucz.

Od 1września 2010 r. do 29 czerwca 2012 r. cztery szkoły ponadgimnazjalne, ktre prowadzą kształcenie zawodowe, uczestniczą wprojekcie pn. Nauka to potęgi klucz !. Projekt realizowany przez Powiat Łańcucki wramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX Rozwj wykształcenia ikompetencji wregionach, Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności ijakości szkolnictwa zawodowego. Informacje oprojekcie.
    11-01-2011
  • Chroń przed grypą siebie i innych.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny wŁańcucie informuje iprzypomina prezentując ulotkę pt. Chroń przed grypą siebie iinnych jak zmniejszyć ryzyko zachorowań na grypę. Pobierz ulotkę.
    10-01-2011