• SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Zarząd Powiatu Łańcuckiego ogłasza przetarg na sprzedaż działki gruntowej zabudowanej nr 774/21 wWysokiej 1. Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się wdniu 10 marca 2006 roku ogodzinie 10.00 wbudynku Starostwa Powiatowego wŁańcucie przy ul. Mickiewicza 2. 2. Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa zabudowana wWysokiej koło Łańcuta działka nr 774/21 opow. 4641 m2 objętej KW 49817 (budynek internatu opowierzchni ok. 1000 m2) 3. Cena wywoławcza nieruchom
    09-02-2006
  • Spotkanie Opłatkowe Kombatantów

W dniu 17 stycznia 2006 roku ogodzinie 10.00 wSali Posiedzeń Starostwa Powiatowegow Łańcucie zudziałem Starosty Łańcuckiego Pana Adama Krzysztonia odbyło się spotkanie opłatkowe przedstawicieli działających na terenie Powiatu Związkw Kombatanckich Spotkaniu przewodniczył Pan Edward Rejman przewodniczący Powiatowej Rady Kombatanckich.
    03-02-2006
  • Tragedia w Katowicach

W związku zsobotnią tragedią mającą miejsce podczas Międzynarodowych Targw Katowickich, Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń przekazał na ręce Panw: Tomasza Pietrzykowskiego - Wojewody Śląskiego, Michała Czarskiego - Marszałka Wojewdztwa Śląskiego, Marka Kopela - Prezydenta Miasta Chorzw oraz Piotra Uszoka - Prezydenta Miasta Katowice, wyrazy wspłczucia isolidarności zpogrążonymi wżałobie rodzinami tragicznie zmarłych iposzkodowanych wkatastrofie.
    31-01-2006
  • Spotkanie Opłatkowe w Albigowej

W dniu 18 stycznia br. w Albigowej odbyło się po raz trzeci uroczyste spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Powiatową Społeczną Radę do Spraw Osb Niepełnosprawnych przy wspłudziale Starosty Powiatu Łańcuckiego i Wjta Gminy Łańcut. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Św. koncelebrowaną przez ks. Stanisława Grzywnę proboszcza tut. parafii oraz ks. Edwarda Śnieżka z Wysokiej. Homilię wygłosił ks. St. Grzywnapodkreślając w niej wartość i sen
    25-01-2006