II Powiatowe Targi Edukacyjne w Łańcucie

20-04-2007
Zaproszenie przyjęli gimnazjaliści z terenu Powiatu Łańcuckiego jak też i spoza. Forma prezentacji była bardzo różnorodna. Szkoły prześcigały się w sposobach prezentacji. Stoiska reklamowe przyciągały feerią kolorów, obok informatorów można było zobaczyć i posmakować potrawy przyrządzanie przez uczniów, skosztować grochówki z wojskowej kuchni, pojeździć konno i popatrzeć przez lunetę w gwiazdy.Trudno było by wyróżnić którąkolwiek szkołę, bowiem wszystkie podjęły niemały trud by zaprezentować się jak najlepiej. Nie mniej atrakcyjny był występ zespołu „Gracja” z Powiatowego Zespołu Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Łańcucie, który w dynamicznych układach tanecznych przedstawił wspaniałe widowisko o wyjątkowych walorach  artystycznych. Warto zobaczyć to jeszcze raz, więc zapraszamy ponownie za rok na III Powiatowe Targi Edukacyjne.

Robert Szajnar Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Łańcucie

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2007/2008