• INFORMACJA DOTYCZĄCA utworzenia PCKPiEZ

INFORMACJA DOTYCZĄCA UTWORZENIA Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego iEdukacji Zawodowej im. Felicjana Dzierżanowskiego wŁańcucie Od 1września 2007 r. rozpocznie funkcjonowanie placwka oświatowa Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego iEdukacji Zawodowej im. Felicjana Dzierżanowskiego zsiedzibą wŁańcucie przy ul. Armii Krajowej 51 A. Dyrektorem PCKPiEZ został Pan mgr inż. Jzef Skomra wybrany wdrodze postępowania konkursowego. Celem działania P
    10-08-2007
  • Zapraszamy mieszkańców Powiatu Łańcuckiego do oddawania krwi

Regionalne Centrum Krwiodawstwa iKrwiolecznictwa wRzeszowie informuje otrudnościach wpełnym zaopatrzeniu szpitali wojewdztwa podkarpackiego, wtym także Szpitala wŁańcucie wkrew ijej składniki. Wdniach 20 sierpnia i17 września wgodzinach 8 12, wMiejskim Domu Kultury wŁańcucie, ul. Kościuszki 15 zostanie przeprowadzone wyjazdowe pobieranie krwi. ULGA PODATKOWA DLA KRWIODAWCW Zachęcamy do czynnego włączenia się woddawanie krwi !!!
    30-07-2007
  • Festiwal Kwiatów w Albigowej

22 lipca br. wAlbigowej odbędzie się, już po raz smy, Festiwal Kwiatw. Liczne imprezy zakończone zabawą taneczną będą miały miejsce na placu przy Ośrodku Kultury wAlbigowej. Poczatek imprezy ok. godz. 15.00.
    19-07-2007
  • XXIV konkurs Fundacji Oscara Signorini

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału wkonkursie onagrodę Fundacji Oscara Signorini. Nagroda przyznawana od 1984 roku dedykowana jest wszystkim młodym artystom dla uczczenia pamięci fundatora DArs. 24 edycja realizowana jest wporozumieniu zUrzędem Miasta Fiorenzuola /region Piacenza we Włoszech/, wramach realizacji projektu TRANSLANDS obszary ponadregionalne, opactwa irzeki. Celem konkursu jest pokazanie obszaru T
    17-07-2007
  • XXXIII Kursy Muzyczne w Łańcucie

W Łańcucie trwają od 1do 27 lipca 2007 r. Międzynarodowe Kursy Muzyczne im. Z. Brzewskiego. XXXIII Międzynarodowe Kursy Muzyczne im. Zenona Brzewskiego wŁańcucie obejmują następujące rodzaje kursw: Kurs mistrzowskiej interpretacji muzycznej dla absolwentw istudentw akademii muzycznych oraz uczniw szkł muzycznych II stopnia, laureatw konkursw krajowych imiędzynarodowych.
    17-07-2007