• Konkursu Wiedzy Technicznej

15 marca 2024 roku w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbyła się siódma edycja Konkursu Wiedzy Technicznej. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań młodzieży szkół podstawowych matematyką, fizyką, techniką samochodową oraz pierwszą pomocą przedmedyczną. W konkursie wzięło udział 12 uczestników ze szkół: Szkoły Podstawowej w Dębowie, Szkoły Podstawowej w Gaci, Szkoły Podstawowej nr 3 w Łańcucie oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie.
    19-03-2024
  • OGŁOSZENIE

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Łańcucie informuje, iż od 15 marca br. rozpoczęła się kampania dopłat bezpośrednich dla rolników. Bezpłatne wypełnienie wniosków o płatności bezpośrednie pomogą wypełnić pracownicy Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego. Zapraszamy do siedzib PZDR i punktów gminnych podanych w załączeniu.
    19-03-2024
  • Pokaz fryzjerski "KOŁTUN"

W sobotę 16 marca na deskach Miejskiego Domu Kultury uczniowie i nauczyciele łańcuckiego EKONOMIKA przedstawili pełen emocji program artystyczny  -  pokaz fryzjerski pod intrygującym tytułem „KOŁTUN”.
    18-03-2024
  • II Edycja Turnieju Budowlanego pn. ,,Buduj z Głową’’

11 marca 2024 r. w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbyła się II Edycja Turnieju Budowlanego pn. ,,Buduj z Głową’’. Konkurs zorganizowany został dla uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych. Jego głównym celem była promocja zawodów budowlanych oraz zaprezentowanie młodzieży nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie zarówno podczas budowy, jak i wykończania pomieszczeń. Patronat nad Turniejem objęła Firma „BESTA” Przedsiębiorstwo Budowlane w Rzeszowie.
    13-03-2024
  • 11 marca Dzień Sołtysa

Z okazji przypadającego dzisiaj DNIA SOŁTYSA Starosta Łańcucki składa Państwu Sołtyskom i Sołtysom jak najlepsze życzenia radości i satysfakcji z podejmowanych działań. Niech Państwa zaangażowanie w sprawy swych miejscowości, wynikające z miłości do Małych Ojczyzn, będzie źródłem codziennej satysfakcji w pracy na rzecz mieszkańców.
    11-03-2024