• Z Kolędą w Nowy Rok

6 stycznia 2008 r. w Kraczkowej miłośnicy śpiewania spotkają się podczas IV Spotkania Chrw Z Kolędą w Nowy Rok. Jest to konkurs kierowany do chrw polskich i zagranicznych, i pod tym wzgledem jest unikalna imprezą w wojewdztwie podkarpackim. Organizatorami wydarzenia są Centrum Kultury Gminy Łańcut-Ośrodek Kultury, Towarzystwo Muzyczne i Parafia pw. św. Mikołaja w Kraczkowej.
    04-01-2008
  • STANOWISKO W SPRAWIE ROZBUDOWY E4

STANOWISKO Samorządowcw Powiatu Łańcuckiego wsprawie poparcia dla realizacji inwestycji GDDKiA wRzeszowie pn.: Rozbudowa drogi krajowej Nr 4Jędrzychowice-Korczowa na odcinku przebiegającym przez teren powiatu łańcuckiego. Ze względu na konieczność poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na międzynarodowej drodze krajowej nr 4wyrażamy zdecydowane poparcie dla realizacji inwestycji ...
    21-12-2007
  • XIV SESJA RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

W dniu 27 grudnia 2007 r. (czwartek) ogodz. 11.00 wsali posiedzeń Starostwa Powiatowego wŁańcucie, przy ul. Mickiewicza 2(I piętro) odbędzie się XIV Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego.
    21-12-2007
  • Konkurs recytatorski. Zaproszenie

13 lutego 2008 r. wRogżnie odbędzie się VI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji oAnnie Jenke Pragnąć tylko gwiazd. Szczegły. 5 marca 2008 r. wRogżnie odbędzie się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy oAnnie Jenke Pełnić służbę całym życiem. Szcczegły . Serdecznie zapraszamy do udziału wkonkursach.
    20-12-2007
  • Król Himalajów w Rakszawie

Zespł Szkł Tekstylno Gospodarczych im. Bolesława Żardeckiego wRakszawie wramach realizacji programu NASZA SZKOŁA gościł jednego znajwybitniejszych himalaistw świata - Krzysztofa Wielickiego . Wwypełnionej po brzegi sali teatralnej 13 grudnia 2007 r. Krl Himalajw zaprezentował dla młodzieży pokaz slajdw ze swoimi największymi osiągnięciami. Dużym przeżyciem dla młodych miłośnikw wysokogrskich wspinaczek było też otrzymanie zrąk mistrza me
    19-12-2007