• Sukces sportowca z Łańcuta

Grzegorz Bielecki na Mistrzostwach Europy wBratysławie wycisnął 2,63 razy więcej, niż sam waży. Mimo że tak niewiele brakło do medalu, świadomość że będąc juniorem jest czwartym zawodnikiem wEuropie wśrd seniorw, ogromnie cieszy.
    01-09-2008
  • Przekształcenie szpitala – szansa czy zagrożenie?

Dlaczego mwimy oprzekształceniu ina czym ono polega? Na tle trudnej sytuacji ochrony zdrowia wkraju na nasz szpital należy spojrzeć zinnej perspektywy. Zespł Opieki Zdrowotnej wŁańcucie nie jest inigdy nie był zakładem zadłużonym. Powstaje więc pytanie po co się przekształcać idlaczego teraz, gdy dopiero rozpoczęto prace parlamentarne nad projektem ustawy restrukturyzującej zakłady opieki zdrowotnej? Najważniejszym problemem naszego szpitala, determinu
    27-08-2008
  • Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wdniu 25 sierpnia 2008rokuzmarł po długiej chorobie WŁADYSŁAW BOLESŁAWSKI Radny iCzłonek Zarządu Powiatu Łańcuckiego uroczystości pogrzebowe wdniu 28.08.2008 r. rozpocznie rżaniec ogodz. 13.00wkościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. wRakszawie Z wyrazami wspłczucia Zarząd iRada Powiatu Łańcuckiego oraz Pracownicy Starostwa
    27-08-2008
  • XXV Jubileuszowe Dożynki Archidiecezjalne

31 sierpnia br. wSanktuarium Matki Bożej Bolesnej wHaczowie odbędą się XXV Jubileuszowe Dożynki Archidiecezjalne oraz VIII Dożynki Wojewdztwa Podkarpackiego, na ktre zapraszają: Duszpasterstwo Rolnikw Archidiecezji Przemyskiej, Podkarpackie Stowarzyszenie Samorzadw Terytorialnych, Powiat Brzozowski, Gmina Haczw, Parafia pw. Wniebowzięcia N.M.P. wHaczowie.
    26-08-2008
  • MEDAL „ZASŁUŻONY DLA POWIATU ŁAŃCUCKIEGO”

Zokazji dziesięciolecia istnienia powiatu łańcuckiego Zarząd Powiatu postanowił wybić wbrązie pamiątkowy medal ztarczą herbową powiatu, napisem znazwą idatami ważnymi dla historii samorządu. Będzie przyznawany osobom, ktre mają znaczące zasługi dla rozwoju ipromocji powiatu łańcuckiego. Każdy może wystąpić do Zarządu Powiatu zwnioskiem oprzyznanie medalu.
    22-08-2008