Ogłoszenie ARiMR

09-12-2020

Podkarpacki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o  możliwości składania wniosków pomocowych przez producentów świń, będących mikroprzedsiębiorstwem, małym albo średnim przedsiębiorstwem, któremu zagraża utrata płynności finansowej w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanym epidemią COVID-19.

Pomoc skierowana jest do producentów świń, którzy w okresie od 1 marca do 15 lipca 2020 r. utrzymywali w gospodarstwie średnią dzienną liczbę świń wynoszącą co najmniej 21 sztuk, mogą składać wnioski o  przyznanie pomocy finansowej.

Wnioski można składać w Podkarpackim Oddziale Regionalnym ARiMR w terminie do 20.12.2020 r.

Szczegółowe informacje o zasadach pomocy udzielanej w ramach w/w zadania dostępne są na stronie internetowej ARiMR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych ARiMR.