• 1% na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Szpitala w Łańcucie

Powiatowy Szpital Św. Michała Archanioła w Łańcucie zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% podatku dochodowego z rocznego rozliczenia PIT w podatku dochodowym od osób fizycznych na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Szpitala w Łańcucie ul. Paderewskiego 5, 37-100 Łańcut, KRS 0000248342. Dzięki Państwa pomocy będzie można zakupić niezbędny sprzęt medyczny do nowego pawilonu diagnostyczno-zabiegowego służącego pacjentom od kilku miesięcy.
    21-01-2020
  • Kondolencje

Pani Joannie RUPAR Sekretarz Gminy Markowa wyrazy współczucia z powodu śmierci OJCA składają: Starosta Łańcucki wraz z Zarządem Powiatu Przewodniczący Rady wraz z Radnymi oraz Pracownicy Starostwa w Łańcucie
    18-02-2020
  • Zawiadomienie

Dotyczące „Opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1547R Albigowa – Handzlówka polegającej na budowie chodnika w miejscowości Albigowa i Handzlówka na terenie Gminy Łańcut wraz z budową infrastruktury technicznej.”
    18-02-2020
  • Ogłoszenie ARiMR

Ogłoszenie naboru wniosków o przyznanie pomocy na rozpoczęcie działalności na obszarach wiejskich objętych ASF finansowanego z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
    13-02-2020
  • Uwaga, konkurs

II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu zaprasza do udziału młodzieży w III. edycji konkursu "Są gdzieś okna, które płoną cały czas"
    12-02-2020