Ogłoszenie ARiMR

24-09-2018

Ogłoszenie naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach „PŁATNOŚCI NA RZECZ ROLNIKÓW KWALIFIKUJĄCYCH SIĘ DO SYSTEMU DLA MAŁYCH GOSPODARSTW, KTÓRZY TRWALE PRZEKAZALI SWOJE GOSPODARSTWO INNEMU ROLNIKOWI” finansowanej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podkarpacki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o prowadzonej kampanii informacyjnej, która dotyczy przyznania „Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi”. Wsparcie to finansowane jest z budżetu PROW 2014-2020.

Nabór wniosków rozpocznie się od 28 września i potrwa do 27 października 2018 roku.

Szczegółowe informacje o zasadach pomocy udzielanej w ramach w.w działania dostępne są na stronie internetowej ARiMR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych ARiMR.