Już niebawem IX Łańcuckie Targi Pracy

19-04-2019

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie serdecznie zaprasza wszystkie osoby bezrobotne oraz poszukujące zatrudnienia do odwiedzenia Łańcuckich Targów Pracy  (IX edycja) które odbędą się  25.04.2019r. w godz. od 10:00 do 13:00 w Miejskim  Ośrodku  Sportu i Rekreacji w Łańcucie  przy ul. Armii Krajowej 57.

Odwiedzając Targi Pracy poznasz najaktualniejsze oferty pracy z lokalnego rynku pracy  w twojej branży,  nawiążesz bezpośredni kontakt z pracodawcą i efektownie zaprezentujesz swoją sylwetkę zawodową.

Targi to wyjątkowa okazja do tego aby uzyskać informacje o aktualnym rynku pracy,  a także zapoznać się z usługami świadczonymi przez Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie.

Wystawcami Targów Pracy będą  firmy powiatu łańcuckiego oraz firmy spoza powiatu, zainteresowane rekrutacją na lokalnym rynku pracy, reprezentujące różne dziedziny gospodarki. Dostępne będą również oferty pracy za granicą w ramach sieci Eures.

Udział w targach pracy jest bezpłatny zarówno dla wystawców jak i odwiedzających.