Czasowa zmiana organizacji ruchu przy ul. Konopnickiej w Łańcucie

21-04-2016

Zarząd Dróg Powiatowych w Łańcucie informuje, że z dniem 21.04.2016r. Łańcucki Zakład Komunalny rozpoczyna na ul. Konopnickiej w Łańcucie wymianę kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej. Są to prace przygotowawcze przed przebudową przez  ZDP ulicy Konopnickiej.
W związku z powyższym zostanie od dnia 21.04.2016 r. wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w ciągu ul. Konopnickiej i ulicach sąsiednich.
Droga na czas robót została podzielona na 3 odcinki, które kolejno będą zamykane.
Dla ułatwienia dojazdu do posesji na czas robót na całej ulicy wprowadza się ruch dwukierunkowy.

Zarząd Dróg Powiatowych w Łańcucie przeprasza za utrudnienia jak również prosi o wyrozumiałość i dostosowanie się do wprowadzonego oznakowania .

Z poważaniem:
Mgr inż. Janusz Wolski