Bądź widoczny - Noś odblaski

14-02-2024

Podczas posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosta Łańcucki przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Łańcucie oraz Naczelnikowi Wydziału Organizacyjno-Kwatermistrzowskiego Komendy PPSP w Łańcucie znaki odblaskowe. Odblaski zakupiono w ramach środków finansowych przeznaczonych na realizację „Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli Powiatu Łańcuckiego na lata 2022 - 2024”. Zostaną one wykorzystane do działań profilaktycznych, na realizację obszarów programu m.in. „Bezpieczeństwo w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania”, „Bezpieczeństwo w szkole” czy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Dzięki tym małym elementom niechronieni uczestnicy ruchu drogowego są lepiej widoczni, a tym samym bezpieczniejsi.