• Bardzo wysokie stężenia pyłu PM10

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie informuje, że w dniach 7-8 stycznia br. stwierdzono bardzo wysokie stężenia pyłu PM10 na wszystkich stacjach pomiarowych Państwowego Monitoringu Środowiska zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Na wszystkich stacjach zanotowano przekroczenia poziomów średniodobowych.
    09-01-2017
  • Zaproszenie do współpracy dla rolników

Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe "Dolina Strugu", jako lider Grupy Operacyjnej Spichlerz Zdrowia, poszukuje rolników dysponujących gruntami o powierzchni od 3 hektarów, zainteresowanych rozpoczęciem hodowli bydła mięsnego. Istnieje możliwość pozyskania dotacji do 60 tys. zł na zakup 10 szt. ze stada początkowego. Więcej informacji na stronie www.ekokrowy.pl
    05-01-2017
  • Startują konkursy o Annie Jenke

Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Rogóźnie zaprasza do wzięcia udziału w XV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Annie Jenke „Pełnić służbę całym życiem” oraz XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji o Annie Jenke "Pragnąć tylko gwiazd".
    02-01-2017
  • Kondolencje

Rodzinie zmarłego i Parafianom z Tarnawki wyrazy współczucia po śmierci ks. Jana BIENIA Proboszcza Parafii p.w. Nawiedzenia NMP w Tarnawce składają: Starosta wraz z Zarządem Powiatu, Przewodniczący Rady wraz z Radnymi oraz Pracownicy Starostwa Łańcuckiego
    29-12-2016