• Informacja LGD Ziemia Łańcucka

Lokalna Grupa Działania Ziemia Łańcucka zachęca do zapoznania się z planowanymi terminami naboru wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW 2014-2020).
    09-11-2016
  • Czad i ogień. Obudź czujność.

„Z badań zleconych przez MSWiA wynika, że świadomość na temat czadu i zagrożenia pożarowego jest niska”  -  powiedział podczas konferencji prasowej rozpoczynającej kampanię społeczną pod hasłem „Czad i ogień. Obudź czujność” minister Mariusz Błaszczak.
    02-11-2016
  • Informacja

Z uwagi na odnotowywane kolejne przypadki stwierdzające wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń wśród dzików, celem minimalizowania ryzyka dalszego rozprzestrzeniania się wirusa ASF na fermach hodowlanych, Państwowy Instytut Weterynaryjny przygotował film edukacyjny „Afrykański pomór świń-zasady ochrony świń przed chorobą”.
    02-11-2016
  • Informacja

Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie 18-27 listopada 2016 r. dodatkowej (trzeciej) akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
    28-10-2016
  • Kondolencje

Rodzinie zmarłego i Parafianom z Soniny wyrazy współczucia po śmierci ks. kanonika Jana JAKUBOWSKIEGO Proboszcza Parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w latach 1980-2010 składają: Starosta wraz z Zarządem Powiatu,Przewodniczący Rady wraz z Radnymi oraz Pracownicy Starostwa Łańcuckiego
    26-10-2016