OD DZISIAJ CM w ŁAŃCUCIE SZPITALEM ZAKAŹNYM!

16-03-2020

WAŻNE! OD DZISIAJ CM w ŁAŃCUCIE SZPITALEM ZAKAŹNYM! PONIŻEJ PRZYPOMINAMY O ZMIANIE ORGANIZACJI ŚWIADCZENIA USŁUG!

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Wojewody podkarpackiego Pani Ewy Leniart, o przekształceniu „Centrum Medycznego w Łańcucie” Sp. z o.o. w JEDNOIMIENNY SZPITAL ZAKAŹNY, DO ODWOŁANIA zostaje WSTRZYMANE udzielania porad oraz świadczeń zdrowotnych w Centrum Medycznym w Łańcucie Sp. z o.o. przy ulicy PADEREWSKIEGO 5.

OD 16.03.2020r. ŚWIADCZENIA z zakresu PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ będą udzielane we wszystkich Gabinetach POZ Centrum Medycznego w Łańcucie, tj. POZ Łańcut - PODZWIERZYNIEC 74A, POZ Krzemienica, POZ Rakszawa, POZ Markowa, POZ Husów, POZ Handzlówka.

POZ PODZWIERZYNIEC 74A będzie pracował od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 18:00

POBIERANIE MATERIAŁU DO BADAŃ odbywać się będzie w: POZ Łańcut - Podzwierzyniec 74A, POZ Krzemienica, POZ Rakszawa, POZ Markowa, POZ Husów, POZ Handzlówka,
w godzinach wskazanych w harmonogramie pracy POZ.

PORADNIE K, Poradnia Ginekologiczna (Białobrzegi) będzie pracować w trybie ostrym oraz będzie dostępna dla kobiet w ciąży po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

PORADNIE SPECJALISTYCZNE (w tym rehabilitacyjna) nieczynne do odwołania!

PORADNIA MEDYCYNY PRACY będzie świadczyć usługi tylko w sytuacjach wyjątkowych,
po telefonicznej konsultacji. Poradnia znajdować się będzie w budynku POZ Podzwierzyniec 74A.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych na bieżąco. Jednocześnie prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz wyrozumiałość w związku z nadzwyczajną sytuacją.

PREZES ZARZĄDU
Łukasz Wais