Życzenia Starosty Łańcuckiego z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023

01-09-2022

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023 składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych.

Wszystkim Uczniom życzę jak najlepszych wyników w nauce, zafascynowania wiedzą, spełnienia marzeń o bezpiecznej i przyjaznej szkole. Wierzę, że rozpoczynający się rok szkolny będzie pełen niezapomnianych chwil, do których ze wzruszeniem powrócicie po latach. Szczególnie gorąco witam uczniów, którzy po raz pierwszy przekraczają próg szkoły. Życzę Wam sukcesów oraz zadowolenia z wyboru szkoły.

Wszystkim Rodzicom życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia, a także owocnej współpracy z nauczycielami i dyrektorami szkół.

Niech rozpoczynający się rok szkolny zaowocuje przekonaniem, że szkoła to nie tylko miejsce pracy i nauki, ale także miejsce odkrywania świata, budowania relacji, kształtowania wartościowych postaw oraz rozwijania zainteresowań i pasji.