Życzenia Starosty Łańcuckiego z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

01-09-2021

Inauguracja nowego roku szkolnego to czas wyjątkowy – pełen nadziei i oczekiwań, a w obecnym okresie pandemii, to także czas pytań i troski o możliwość i formę zdobywania wiedzy. Mamy nadzieję, że rok szkolny 2021/2022 będzie okresem pomyślnym dla wszystkich. Okresem powrotu do tradycyjnych form kształcenia, bez zakłóceń i trudności.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam aby edukacja szkolna stała się dla Was udaną przygodą zapewniającą mądre poznawanie świata, umożliwiającą rozwijanie własnych talentów i nawiązywanie trwałych przyjaźni. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje osobistymi sukcesami oraz wysokimi wynikami na konkursach i olimpiadach. Szczególne słowa kieruję do młodzieży, która po raz pierwszy gości w naszych szkołach. Życzę, by najbliższe lata były dla Was czasem zadowolenia z dokonanego wyboru.

Rodzicom życzę, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Zapewniam, że każda szkoła i placówka jest dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. 

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły, życzę satysfakcji z wykonywanej pracy, inspiracji do wprowadzania nowatorskich rozwiązań metodycznych podczas zajęć z młodzieżą oraz dobrej atmosfery w pracy. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem, w którym uda się Państwu zrealizować wiele ambitnych planów i przedsięwzięć dydaktycznych.

Wszystkim Państwu życzę, by rok szkolny 2021/2022 był  wolny od trosk i problemów. Aby każde nowe wyzwania stały się źródłem zadowolenia i osobistej satysfakcji.