Życzenia na początek roku szkolnego

31-08-2018

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019, Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń wraz z Wicestarostą Łańcuckim Barbarą Pilawą-Kraus, zwrócili się do wszystkich wychowawców, nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji z życzeniami wytrwałości
i odwagi w kształtowaniu młodych umysłów, aby ten rok szkolny był czasem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy oraz wzajemnej życzliwości.

Wszystkim uczniom życzymy radości z sukcesów szkolnych, przyjemności w odkrywaniu wiedzy, podejmowania trafnych decyzji oraz miłych chwil wśród kolegów i koleżanek.

Szanowni rodzice, Wam natomiast podczas drogi, która nosi nazwę wychowanie młodego człowieka potrzebne jest wiele optymizmu, cierpliwości i konsekwencji. Zatem właśnie tego, z początkiem nowego roku szkolnego, Państwu życzymy.