Znamy laureata konkursu na najpiękniejszą kartkę w wielkanocnej edycji

31-03-2021

Starostwo Powiatowe w Łańcucie wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie, od wielu lat organizują Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną. Zwycięska praca staje się wzorem oficjalnej kartki świątecznej Powiatu Łańcuckiego. W tegorocznej edycji wybrana została praca Anny Szymczyk.

Na konkurs wpłynęło blisko 50 prac, spośród których wyróżniono prace Marii Bar-Sucheckiej, Bartłomieja Bytnara, Oliwii Kalamarz, Katarzyny Markowicz, Patrycji Kasperkiewicz oraz Aleksandry Szpytny.

Konkurs skierowany jest do uczestników świetlic terapeutycznych oraz placówek i organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne z terenu naszego powiatu. W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego CARITAS w Wysokiej, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Handzlówce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.