Zaproszenie na Podkarpackie Targi Pracy w Rzeszowie.

20-03-2014

10 kwietnia 2014 roku w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą  się Podkarpackie Targi Pracy, organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Podkarpackie Targi Pracy organizowane są corocznie z myślą o wszystkich osobach poszukujących pracy lub chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli środowiska pracodawców oraz osób poszukujących pracy ma na celu umożliwienie skutecznej wymiany informacji i w efekcie polepszenie sytuacji zatrudnienia mieszkańców naszego regionu.
 Są to największe tego typu targi w regionie. Podkarpackie Targi Pracy organizowane są corocznie z myślą o studentach i absolwentach rzeszowskich uczelni, ale także innych osobach poszukujących zatrudnienia w różnorodnych sektorach gospodarki.  Podczas ostatniej edycji zaprezentowały się m.in. firmy z branży produkcyjnej, informatycznej, finansowej, turystycznej, gastronomicznej, medycznej, ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej oraz agencje zatrudnienia. Lista Przedsiębiorców, którzy zgłosili się tej edycji targów znajduje się w zakładce Wystawcy.
Honorowy Patronat nad Podkarpackimi Targami Pracy objął Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.
 Podkarpackie Targi Pracy  organizowane są w ramach projektu "WSIZ: Wiedza - Staże - Informacja - Zatrudnienie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Więcej informacji o Targach Pracy na stronie
www.targipracy.rzeszow.pl