Zaproszenie.

04-05-2010
Starostwo Powiatowe w Łańcucie wspólnie z Fundacją Fundusz Lokalny w Leżajsku utworzoną przez Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone realizacji VII edycji programu „Działaj Lokalnie”, które odbędzie się 7 maja 2010 r. (piątek) w godz. 13.00- do ok. 15.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łańcucie przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).
Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku jest jedną z 45 organizacji w Polsce, realizujących na zlecenie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce lokalne edycje ogólnopolskiego programu „Działaj Lokalnie” (więcej na temat programu na stronie
http://www.dzialajlokalnie.pl oraz www.lsr.pl/dl). W ramach tego programu Stowarzyszenie przeprowadzi m.in. na terenie powiatu łańcuckiego kolejny konkurs grantowy, mający na celu wsparcie projektów inicjujących współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. W ww. konkursie o dotacje na poziomie ok. 6 000 zł ubiegać się mogą: podmioty mające status fundacji lub stowarzyszenia zarejestrowanego w KRS, grupy nieformalne, w imieniu których wniosek złoży organizacja pozarządowa lub lokalna instytucja publiczna posiadająca osobowość prawną.