XVI Powiatowe Targi Edukacyjne

14-04-2023

Starostwo Powiatowe w Łańcucie wraz z Dyrektorami szkół ponadpodstawowych Powiatu Łańcuckiego zapraszają ósmoklasistów  wraz z opiekunami na XVI Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się w dniach 18-19 kwietnia 2023 roku w godz. 9-12 w Powiatowej Hali Sportowej im. Józefa Witka,  ul. Armii Krajowej 51H (Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie).

W pierwszy dzień targów zapraszamy uczniów z terenu Miasta Łańcuta i Gminy Łańcut. Na drugi dzień targów zapraszamy uczniów z gmin: Białobrzegi, Czarna Markowa, Rakszawa, Żołynia oraz uczniów  spoza terenu Powiatu Łańcuckiego. Program Targów jest następujący:

• Prezentacja szkół ponadpodstawowych.
  • Zwiedzanie stoisk promocyjnych szkół. Pokazy i prezentacje zawodów.
  • Punkt informacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w tym doradztwo zawodowe, indywidualne porady.
  • Rozmowy i konsultacje z pracodawcami współpracującymi ze szkołami.

Na miejscu będzie możliwe uzyskanie fachowej porady z zakresu doradztwa zawodowego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach.