XV SESJA RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

28-01-2008

OBWIESZCZENIE
PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO
z dnia 28 stycznia 2008 r.

w sprawie zwołania XV SESJI RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592. z późn. zm.),
zwołuję
XV SESJĘ RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

która odbędzie się w dniu 6 lutego 2008 r. (środa) o godz. 11.00  w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).

Porządek obrad obejmuje:
1. Otwarcie sesji.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Sukcesy i problemy w pozyskiwaniu rodzin zastępczych.
4. Podjęcie uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji z budżetu Powiatu Łańcuckiego dla niepublicznych szkół i placówek.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Łańcucie.
6. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia i włączenia Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rakszawie do ZSTG im B. Żardeckiego w Rakszawie.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli zawarcia Porozumienia, pomiędzy Powiatem Łańcuckim a Województwem Podkarpackim i innymi jednostkami samorządów terytorialnych Woj. Podkarpackiego, dotyczącego wspólnego przygotowania i realizacji Projektu Systemu Elektronicznej Komunikacji dla Administracji Publicznej (SEKAP).
8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości oznaczonych jako działki ewidencyjne nr 488, 579/2, 579/3, 579/4, 579/5, 580/4 położonych w Łańcucie.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Powiatowego Rzecznika Konsumentów.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wydelegowania dwóch radnych Powiatu Łańcuckiego do udziału w pracach Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Łańcuckiego na rok 2008.
12. Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.
13. Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.
14. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
15. Sprawy różne.
16. Zakończenie.