XLI SESJA RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

18-12-2009

OBWIESZCZENIE

PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

z dnia 17 grudnia 2009 r.

w sprawie zwołania XLI SESJI

RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592. z późn. zm.),

zwołuję

XLI SESJĘ RADY

POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

która odbędzie się w dniu 29 grudnia 2009 r. (wtorek) o godz. 930  w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).

1.      Otwarcie sesji.

2.      Ustalenie porządku obrad.

3.      Oczytanie opinii RIO oraz opinii Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów.

4.      Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia uchwały budżetowej na rok 2010.

5.      Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, na które przeznacza się środki PFRON na rok 2009.

6.      Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXXIX/301/09 z dnia 28 października 2009 r. dot. ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Powiatu Łańcuckiego.

7.      Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na opieszałe działanie Starostwa Powiatowego w Łańcucie.

8.      Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2009.

9.      Podjęcie uchwał w sprawie zmiany budżetu Powiatu Łańcuckiego na rok 2009.

10.  Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji i Rady Powiatu na rok 2010.

11.  Podsumowanie działalności Rady Powiatu Łańcuckiego za rok 2009.

12.  Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.

13.  Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.

14.  Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

15.  Sprawy różne.

16.  Zakończenie.

W programie sesji przewidziano około godz. 1200 tradycyjne świąteczno – noworoczne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń.

O godz. 1300 odbędzie się wręczenie medali dla rodziców, których trzech synów odbyło zasadniczą służbę wojskową z Powiatu Łańcuckiego oraz wręczenie Medali Zasłużony dla Powiatu Łańcuckiego.

PRZEWODNICZĄCY

Rady Powiatu Łańcuckiego