Wyjazd do Warszawy na beatyfikację Ks. Jerzego POPIEŁUSZKI

20-05-2010
  Starostwo Powiatowe w Łańcucie zaprasza wszystkich chętnych do wyjazdu na uroczystość beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego Księdza Jerzego POPIEŁUSZKI , która będzie miała miejsce w niedzielę 6 czerwca 2010 r. o godz. 11.00 w Warszawie.   Dotychczas chęć wyjazdu zadeklarowało 33 pracowników samorządowych i ich rodzin. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze, którego koszty wraz z ubezpieczeniem wynoszą 50 zł od osoby. W tej kwocie nie ma kosztów wyżywienia! Prosimy ze sobą zabrać suchy prowiant, napoje ewentualnie pieniądze na zakup żywności. Można wziąć też coś od deszczu oraz turystyczne krzesełka do siedzenia.   Planowany wyjazd w dniu uroczystości to jest w niedzielę 6 czerwca 2010 r. o godz. 2.00 w nocy z placu targowego przy ul. Cetnarskiego w Łańcucie. Planowany powrót tego samego dnia w godzinach nocnych.   Wszystkich chętny prosimy o zgłaszanie się w Sekretariacie Starostwa Powiatowego w Łańcucie ul. Mickiewicza 2 lub pod nr tel. 172257000 w terminie do 25 maja br.