Wsparcie od EME AERO

22-07-2020

Firma EME AERO Sp. z o.o. będąca patronem klasy o profilu technik mechanik lotniczy w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie wsparła poszkodowanych w wyniku nawałnicy z 26 czerwca br. uczniów. Podarowane środki czystości zostały przekazane poszkodowanym rodzinom uczniów naszej szkoły z terenu gmin Markowa i Łańcut.

W imieniu Samorządu Powiatu Łańcuckiego oraz Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie składamy wyrazy wdzięczności za pomoc, którą otrzymaliśmy od pracowników EME AERO Sp. z o.o. po przejściu gwałtownej ulewy nad powiatem łańcuckim, 26 czerwca br.

Kierując się dwiema z czterech głównych wartości Państwa firmy, Honest Responsibility oraz Happy People nie zawahaliście się, by nieść pomoc poszkodowanym przez nawałnicę, która dokonała olbrzymich zniszczeń w gospodarstwach indywidualnych oraz infrastrukturze publicznej w miejscowościach powiatu łańcuckiego.

Pomoc okazana przez Pracowników EME AERO Sp. z o.o. poszkodowanym w czasie powodzi rodzicom i uczniom Zespołu Szkół Nr 2 w Łańcucie z gmin Markowa i Łańcut pokazuje, że podzielane przez Państwa wartości znajdują odzwierciedlenie w codziennym życiu, mimo trudnej sytuacji dla firm z branży lotniczej spowodowanej przez pandemię COVID-19.