Wręczono akty mianowania nauczycielom

02-09-2021

2 września 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Łańcucie miało miejsce nadanie stopnia nauczyciela mianowanego oraz uroczyste ślubowanie nauczycieli, którzy po odbytym stażu zdali egzamin na kolejny stopień awansu zawodowego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu Łańcuckiego.
Akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego, z rąk Starosty Łańcuckiego Pana Adama Krzysztonia, odebrali oraz ślubowanie złożyli:
Pani Sabina Pelc nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie oraz Ksiądz Łukasz Mendyk nauczyciel  Zespołu Szkół nr 1 im. Janusza Korczaka  w Łańcucie.
Powiat Łańcucki może się poszczycić wysoko wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną i wysokim poziomem nauczania w prowadzonych szkołach.