Wręczenie nagród w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną.

20-04-2011

20 kwietnia w Środowiskowym Domu Samopomocy  w Łańcucie zjawili się autorzy kartek przesłanych na konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Okazją ku temu było wręczenie przez wicestarostę łańcuckiego Józefa Rzepkę dyplomów dla twórców najpiękniejszych kartek wielkanocnych. Inaugurację rozpoczęły świąteczne życzenia złożone przez podopiecznych Domu Środowiskowego w formie wiersza. Po niej nastąpiło oficjalne odznaczenie dyplomami autorów kartek. Pierwsze miejsce zdobył Waldemar Musz ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie, którego praca stała się oficjalną kartką świąteczną Starostwa Powiatowego. Wyróżnienia otrzymali Jacek Sroka, Stanisława Cedzidło, Żaneta Grabowska, Antonina Górak, Paulina Welc, Dominika Piechowicz, Małgorzata Dubiel, Beata Wawrzaszek oraz Bernadetta Fleszar. Spotkanie zakończyło wspólne przekazanie sobie życzeń świątecznych.O rozstrzygnięciu konkursu informowaliśmy 6 kwietnia:

Dom Samopomocy w Łańcucie

Zebrani goście