„Widziano Anioły”

07-10-2009
  Pod taką nazwą już po raz ósmy w ramach Dni Powiatu Łańcuckiego został zorganizowany wernisaż wystawy prac plastycznych osób niepełnosprawnych z terenu powiatu łańcuckiego. Każdego roku w innej miejscowości można podziwiać wystawę „Widziano Anioły”, której komisarzem jest Alicja Rojek – prezes zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Młodzieży Specjalnej Troski w Łańcucie, prowadzącego Warsztaty Terapii Zajęciowej w Białobrzegach. W tym roku prace można było oglądać od 23 września do 2 października br. w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Dąbrówkach, dzięki gościnności dyrektora szkoły Renaty Karp. W trakcie uroczystego rozpoczęcia i zakończenia wernisażu były występy artystyczne, które podziwiała dwustuosobowa publiczność. Było to prawdziwe święto integrujące osoby niepełnosprawne z wszystkich placówek znajdujących się na terenie powiatu łańcuckiego.