Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Podkarpacka Sieć Szerokopasmowa"

10-02-2010

W dniu 09.02.2010r. w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie odbyło się  Walne Zebranie Członków Stowarzyszenie Podkarpacka Sieć Szerokopasmowa. W pierwszej części spotkanie prezes Stowarzyszenia Pan Józef Rutka przedstawił informację o aktualnej sytuacji Stowarzyszenia oraz o stanie projektu „Radiowa Sieć Szerokopasmowa Województwa Podkarpackiego” Następnie została przedstawiona informacja na temat ogłoszonego naboru w trybie konkursowym dla Osi Priorytetowej III Społeczeństwo Informacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Przekazano informację o możliwościach aplikowania o środki w zakresie realizacji projektów w technologii WiMAX przez poszczególne samorządy. Ostania część spotkania to dyskusja nad problemami wynikającymi z rezerwacji częstotliwości WiMAX oraz możliwościami rozwiązania tych problemów.