Utrudnienia w ruchu związane z Tour de Pologne

02-08-2022

3 sierpnia 2022 roku, odbędzie się kolejny etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W związku z organizowanym wydarzeniem na terenie powiatu łańcuckiego będą występować utrudnienia w ruchu.

Przejazd drogami powiatu łańcuckiego przewidywany jest w godz. 12.00 - 13.30. Start V etapu wyścigu nastąpi w Łańcucie na ul. Kościuszki przy Miejskim Domu Kultury. Zawodnicy pojadą ulicami miasta w kolejności: Grunwaldzka, Żeromskiego, Wyszyńskiego, Bohaterów, Kraszewskiego, Cetnarskiego, Słowackiego, Kr. Elżbiety, Mickiewicza, Mościckiego. Następnie wyścig przejedzie przez następujące miejscowości: Wysoka, Albigowa, Kraczkowa, Cierpisz, Wola Rafałowska, Handzlówka, Husów, Markowa.

W związku z wyścigiem utrudniania wystąpią na wyżej wymienionych ulicach. Będzie również obowiązywać na nich zakaz parkowania. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i cierpliwość, a także w miarę możliwości o wybieranie alternatywnych dróg, omijających te, na których będą utrudnienia. Przypomina jednocześnie o obowiązku stosowania się do poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem.

Źródło: KPP w Łańcucie