Turniej charytatywny dla Domu Dziecka

15-02-2011
W niedzielę 13 lutego na łańcuckiej hali MOSiR odbył się turniej w halową piłkę nożną o Puchar Komendanta Powiatowego Policji.. Było to specjalne spotkanie, zorganizowane przez policjantów z naszego miasta, w trakcie którego Fundacja Pomocy Młodzieży „Wzrastanie” zbierała pieniądze dla Domu Dziecka w Łopuszce Małej.
W niedzielnym turnieju poza licznie zgromadzonymi mieszkańcami miasta i regionu uczestniczyło wielu znamienitych gości. Zawody rozpoczął poseł na Sejm RP Jan Bury. Gościł na nich także poseł Kazimierz Gołojuch, Burmistrz Miasta Łańcuta Stanisław Gwizdak, Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń wraz z Wicestarostą Łańcucki Józefem Rzepką oraz proboszcz łańcuckiej parafii, ksiądz Tadeusz Kocór. W turnieju wzięli udział policjanci z Komendy Powiatowej w Łańcucie, policjanci z Przeworska, strażacy z łańcuckiej Komendy Powiatowej, samorządowcy łańcuccy, dekanat łańcucki oraz firm prywatne - Resgraph Rzeszów, Transsytem Wola Dalsza oraz zespół PGNiG Sanok. W rozgrywce „każdy z każdym” po serii emocjonujących spotkań najlepszy okazał się zespół Transsystemu, który wygrał z drużyną PGNiG. Trzecie miejsce przypadło policjantom z KPP Łańcut. Na dalszych pozycjach uplasowali się policjanci z Przeworska, samorządowcy łańcuccy, drużyna łańcuckich księży i ministrantów z dekanatu Łańcut, drużyna Resgraphu i Straży Pożarnej.
Po turnieju zespół muzyczny „Rytm” z  Łańcuta przedstawił  układy taneczne. Odbyły się także aukcje prac plastycznych wykonanych przez Studio Tatuażu i Aerografu Ornatum z Łańcuta oraz policyjnych maskotek, ufundowanych przez Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie, kom. Jerzego Szpunara. Dochód z aukcji w całości przeznaczony zostanie dla Domu Dziecka w Łopuszce Małej.