Trwają Dni Powiatu Łańcuckiego

18-09-2019

Tegoroczne obchody Święta Patrona Powiatu Łańcuckiego mają bardzo bogaty program. Za nami już 38. Powiatowy Rajd Rowerowy oraz Powiatowy Piknik Rodzinny. A przed nami szereg imprez.

W najbliższy piątek 18. Wernisaż "Widziano Anioły" Integracyjnej Wystawy Prac Plastycznych Niepełnosprawnych i Sprawnych Mieszkańców Powiatu Łańcuckiego oraz Dni Otwarte Nowych Oddziałów Łańcuckiego Szpitała.

Niedziela 22 września to Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

28 września odbędzie się Gala Nagrody Starosty Łańcuckiego, którą uświetni wyjątkowa gwiazda.

Miłośnicy regionalnych smaków i rękodzieła będą mieli możliwość korzystać z atrakcji 9. Jarmarku Św. Michała w Maneżu.

Święto Patrona Powiatu Łańcuckiego zakończy uroczysta Msza Świeta odpustowa w intencji mieszkańców powiatu łańcuckiego.

Szczegóły na afiszu.