Termin wręczenia nagród przesunięty w związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa

26-03-2021

W związku z rozstrzygnięciem Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie pod patronatem honorowym Posła na Sejm RP – Pana Krzysztofa Sobolewskiego, Posła na Sejm RP – Pana Kazimierza Gołojucha oraz Senatora RP – Pana  Stanisława Ożoga planowane było uroczyste wręczenie nagród w dniu 31 marca 2021 r.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym. Wysoki poziom licznie nadesłanych prac konkursowych sprawił, że wyłonienie zwycięzców było bardzo trudnym zadaniem. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników oraz uwzględniając wprowadzone na terenie kraju nowe zasady bezpieczeństwa, gala wręczenie nagród nagród w Powiatowym Konkursie Wielkanocnym nie odbędzie się w planowanym terminie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli uhonorować laureatów i wyróżnionych tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

O nowym terminie wręczenia nagród poinformujemy laureatów i wyróżnionych indywidualnie.