Sukces łańcuckich uczniów w etapie wojewódzkim XV Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego

09-06-2011
Dnia 25 maja 2011 roku odbył się  etap wojewódzki XV Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Zawody miały miejsce w Przemyślu w ośrodku WORD. Powiat Łańcucki reprezentowała drużyna Zespołu Szkół Nr 1 pod opieką pana Macieja Hatalskiego. Drużyna w składzie: Waldemar Grochowicz, Kacper Janisz i Kamil Frączek zajęła 4 miejsce spośród 14 drużyn z całego województwa Podkarpackiego. W klasyfikacji indywidualnej turniej wygrał reprezentant naszego powiatu Waldemar Grochowicz a koledzy z zespołu Kacper Janisz i Kamil  Frączek zajęli odpowiednio 12 i 13 miejsce. Zważywszy na to iż w turnieju wzięło udział 42 zawodników wynik uczniów łańcuckiej „dwójki” należy uznać za bardzo dobry. Warto zauważyć że jest to do tej pory najlepszy rezultat reprezentacji naszego powiatu w kilkunastoletniej historii turnieju. Trzeba szczególnie docenić naszą drużynę, złożoną z uczniów liceum ogólnokształcącego,  z uwagi na fakt że turniej organizowany przede wszystkim z myślą o szkołach technicznych. Całość.