Stypendia Powiatu Łańcuckiego za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2022/2023

04-09-2023

W dniu 4 września 2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łańcucie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Powiatu Łańcuckiego za wybitne osiągnięcia edukacyjne uzyskane w roku szkolnym 2022/2023.
  Stypendia są formą wsparcia edukacji uzdolnionych uczniów. Co roku stypendium otrzymuje 30 najlepszych uczniów uczęszczających do szkół prowadzonych przez Powiat Łańcucki. W tegorocznej edycji Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń oraz Wicestarosta Łańcucki Barbara Pilawa-Kraus wręczyli stypendia:

• 8 uczniom I Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie im. Henryka Sienkiewicza,
  • 8 uczniom II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie,
  • 5 uczniom Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie,
  • 4 uczniom Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie,
  • 2 uczniom Technikum Nr 3 im. Jana Inglota w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie,
  • 2 uczniom Branżowej Szkoły I st. Nr 2 w Zespole Szkół Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie,
  • 1 uczniowi Branżowej Szkoły I st. Nr 3 w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie.

Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń pogratulował uczniom wysokich osiągnięć edukacyjnych, życząc dalszych sukcesów w realizacji swoich marzeń. Do życzeń dołączyli także obecni na uroczystości dyrektorzy szkół powiatowych i Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Łańcucie.