Stypendia dla najlepszych.

14-07-2010
Zgodnie z Uchwałą Nr XXXIII/260/09 Rady Powiatu Łańcuckiego z dnia 29 kwietnia 2009 r. w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łańcuckiego w terminie do dnia 20 czerwca 2010 r. w Starostwie Powiatowym w Łańcucie zostały złożone wnioski o przyznanie stypendium Rady Powiatu Łańcuckiego. Stypendia mają charakter motywacyjny i zostały przyznane uczniom którzy zdobyli tytuł laureata olimpiady, konkursu o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim, międzynarodowym, w tym również o charakterze sportowym, artystycznym oraz za osiągnięte wysokie wyniki w nauce.
W dniu 1 lipca 2010 roku odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej która wyłoniła stypendystów. Zarząd Powiatu Łańcuckiego na swoim posiedzeniu w dniu 13 lipca 2010 r  zatwierdził listę stypendystów.
Stypendia wypłacone zostaną w szkole, do której uczęszcza uczeń w dwóch ratach za pięć miesięcy z tym, że pierwsza rata zostanie przekazana w miesiącu lipcu br, druga w miesiącu wrześniu br. Dla uczniów klas końcowych stypendium zostanie przekazane jednorazowo za 10 miesięcy w miesiącu lipcu br.

Lista stypendystów.