Storczykarnia już otwarta

01-07-2008

W obecności przedstawicieli Ambasady Danii, ministerstw, władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich oraz innych zaproszonych gości, Dyrektor Muzeum - Zamku w Łańcucie Wit-Karol  Wojtowicz dokonał w sobotę uroczystego otwarcia wspaniałego obiektu Storczykarni.

W trakcie tej skromnej i sympatycznej uroczystości, w trakcie której widać było osobiste zaangażowanie Dyrektora i jego podwładnych w realizację tego projektu, Dyrektor gorąco dziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego obiektu. Pomimo wielu problemów w trakcie przygotowań i prac budowlanych Łańcut, dzięki determinacji garstki osób, pozyskał wspaniałą atrakcje, o której będzie głośno w Polsce i w Europie, i która przyciągnie rzesze dodatkowych turystów do naszego miasta.

To, że Storczykarnia osiągnie sukces pokazał niedzielny dzień i bardzo duża liczba odwiedzających wspaniałą już teraz kolekcję orchidei, które w cierpliwy sposób pozowały do setek zdjęć robionych im przez turystów.

Zachęcamy wszystkich aby odwiedzili to niezwykłe miejsce, a po obejrzeniu tych niesamowitych kwiatów kontemplowali ich urok przy znakomitej kawie i lodach w eleganckim patio nowo otwartej Storczykarni w Łańcucie.

źródło: LokalnaGielda.pl