SPOTKANIE OPŁATKOWE W ŚDS W ŁAŃCUCIE

30-12-2008
18 grudnia o godz. 11.00 w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łańcucie odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie. Pan Starosta Łańcucki zasiadł do wspólnego stołu wraz z dyrekcją, pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, uczestikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie oraz zaproszonymi gośćmi. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadził wszystkich występ uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie. Były, więc wiersze, kolędy i pastorałki śpiewane indywidualnie i grupowo. Kolejnym punktem spotkania było wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów i uczestników konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Nagrodę główną odebrała z rąk Pana Starosty Łańcuckiego i Pani dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie zwyciężczyni konkursu – Pani Jadwiga Polasz ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie. Po tradycyjnych życzeniach wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, by w atmosferze radości i wzajemnej życzliwości świętować Narodzenie Pańskie.